Україна піднялася на кілька позицій в рейтингу процвітання

Поділитися
Україна піднялася на кілька позицій в рейтингу процвітання Незважаючи на труднощі, Україна рухається вперед
У України з освітою все гаразд, а от з соціальними інститутами і безпекою повна катастрофа

Аналітичний центр Legatum Institute підвів підсумки щорічного дослідження індексу процвітання країн світу. Оцінювалося 167 країн по 12 позиціях.

Україна піднялася зі 111 на 96 місце у рейтингу процвітання, який скаладається з 167 країн країн світу.. Про це йдеться в щорічному звіті аналітичного центру Legatum Institute за 2019 рік, передають Українські Новини.

В загальну оцінку індексу процвітання входить 12 позицій, за якими оцінювалася Україна: безпека (145 місце з 167), особиста свобода (85), якість державних послуг (81), соціальний капітал (148), умови для підприємництва (71) та інвестицій (113), доступ до ринку і інфраструктура (87), якість економіки (87), умови життя (69), охорона здоров'я (114), освіта (37) і екологія (127).

При цьому, найвищу оцінку Україна отримала у сфері освіти (37), а найнижчу – у сфері соціального капіталу (148) та безпеки (145). Перші 3 місця належать Данії, Норвегії та Швейцарії.

Цей рейтинг проводиться з 2007 року. У 2009 році Україна вперше з'явилася в списку країн і зайняла 61 місце зі 104, а в 2017 - 112 місце з 149.

У 2019 році Україна піднялася з 71 на 64 місце у рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу (Doing Business-2020).

Також Україна покинула десятку найнебезпечніших країн світу, і потрапила в топ країн самого дешевого мобільного інтернету на 4 місце.

Ми - на 133-му місці в нинішньому Світовому рейтингу щастя. Українці - найбільш нещаслива нація Європи, обох Америк і Австралії. Такий підсумок нашого розвитку був напередодні 28-ї річниці Незалежності. Перед нами, на 132-му місці, - Чад (!), за нами - Ефіопія, Свазіленд, Уганда, Єгипет, Замбія, Того.

Про це у своїй статті для ZN.UA пише Олександр Зінченко. За його словами, за рівнем щастя Україна - африканська країна.

Бути нещасливими в умовах життя, які більшості наших сусідів у цьому рейтингу і не снилися? Для Ефіопії, Чада, Уганди і Того ми навіть не Швейцарія. Між Україною і Швейцарією цивілізаційний розрив і різниця в рівні доходів менше, ніж між Україною і нашими сусідами у рейтингу щастя.

Детальніше про рівень щастя та інші настрої в суспільстві читайте у статті Олександра Зінченка "Українці" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі