Україна і Туреччина вироблятимуть радіолокаційні станції

Поділитися
Україна і Туреччина вироблятимуть радіолокаційні станції «Укроборонпром» і турецька компанія HAVELSAN підписали меморандум. Ілюстрація © armyman.info
Крім виробництва радіолокаційних станцій, країни будуть розширювати співробітництво в авіаційній сфері.

"Укроборонпром" і турецька компанія HAVELSAN підписали Меморандуму про співпрацю для спільної розробки і виробництва радіолокаційних станцій, повідомляє прес-служба держконцерну.

"Ми об'єднаємо зусилля з ведучою турецькою компанією і розробимо потужний інноваційний продукт, який буде відповідати міжнародним стандартам озброєнь", - сказав генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романів, додавши, що концерн має значний досвід розробки радіолокаційної техніки.

Як зазначається у повідомленні, Україна на даний час прагне до переходу на міжнародні стандарти у виробництві озброєння і військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід дозволить Україні поглибити військово-технічне співробітництво з натовськими країнами.

"Укроборонпром" і HAVELSAN також домовилися в майбутньому розширити співпрацю в авіаційній сфері.

Компанія "HAVELSAN" входить у Фонд турецьких збройних сил (Turkish Armed Forces Foundation) і є провідним розробником програмного забезпечення для систем управління військами, систем управління озброєнням всіх видів військової техніки (наземної, авіаційної, морської), систем розвідки, спостереження та ідентифікації цілей, систем забезпечення військ (логістика, кадровий менеджмент), тренажерів наземної та авіаційної техніки для потреб збройних сил Туреччини та іноземних замовників.

Читайте також: В "Укроборонпромі" звинуватили Міноборони у зриві графіків з озброєння

Як писав Валентин Бадрак у статті "Збройне випробування президента" на сторінках "Дзеркала тижня. Україна", президент Петро Порошенко на засіданні РНБО 27 січня вказав на необхідність розробки і закупівлі для Сухопутних військ ЗСУ ракетного озброєння в рамках проекту "Вільха", комплексів крилатих ракет на основі технічних рішень проекту "Нептун", нових зразків артилерійських систем, високоточних ракет і боєприпасів, протитанкових ракетних комплексів, нових засобів автоматизації артилерійських підрозділів, автоматизованих комплексів розвідки. Особливу увагу Порошенко звернув на безпілотні літальні апарати, у тому числі ударні, бронетранспортери нового покоління, засоби зв'язку та управління, навігаційну апаратуру, технології і матеріали космічної розвідки.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі