"Про що ми домовилися у питанні кіберфронту, так це про те, щоб розробити формат, в якому ми могли б почати переговори про те, як розбиратися з такими надзвичайно складними питаннями кіберзагроз, кібербезпеки, кіберзламів. Ця загроза для всіх нас глобальна", – зазначив він.
На думку Тіллерсона, "Росія – не єдина країна, з якою необхідно почати говорити, як світовій спільноті реагувати на ці загрози".
В даному контексті Рекс Тіллерсон також повідомив про те, що на зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна на саміті "Великої двадцятки" (G20) у Гамбурзі піднімалося питання втручання Росії у президентські вибори 2016 року.
"Що стосується зустрічі Трампа та Путіна і що стосується виборів 2016 року, президент Трамп поставив це питання перед президентом Путіним і, чесно кажучи, ми не очікували іншої відповіді, крім тієї, яку ми отримали... Це питання також є перепоною для поліпшення відносин між США і РФ, і це питання необхідно вирішити для того, щоб ми могли запевнити американський народ, що не буде у нас втручання у вибори ані з боку Росії, ані з боку будь-кого іншого", - підкреслив держсекретар США.
7 липня на саміті G20 у Гамбурзі відбулася зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна. За словами голови зовнішньополітичного відомства США, Трамп розпочав зустріч з обговорення втручання Росії в американські вибори.
Нагадаємо, саміт G20 у Гамбурзі почався у п'ятницю, 7 липня, і розрахований на два дні. Він проходить на тлі масових заворушень і зіткнень антиглобалістів з поліцією.
"Велика двадцятка" є провідним форумом для обговорення питань глобального економічного співробітництва. До групи G20 входять найбільш розвинуті економіки світу, на частку яких припадає 85% світового ВВП.
Постійними учасниками зустрічей G20 є МВФ, Європейський центральний банк і Світовий банк.