Україну накриють температурні гойдалки: від відлиги до різкого морозу

Поділитися
Україну накриють температурні гойдалки: від відлиги до різкого морозу © Василь Артюшенко, ZN.UA
Потепління буде недовгим.

Найближчими днями в Україні очікується нестійка погода з різкими коливаннями температури. Синоптики прогнозують короткочасне потепління, опади у вигляді мокрого снігу та дощу, а також сильний вітер. Водночас уже наприкінці тижня країну знову може охопити відчутне похолодання.

За словами синоптикині Наталки Діденко, найближча ніч залишатиметься морозною, особливо у східних і північно-східних регіонах. Там температура повітря знизиться до -8…-14 градусів, а місцями на крайньому сході – до -16. У більшості областей прогнозують -3…-8 градусів, тоді як на заході та півдні показники коливатимуться близько нуля або з невеликим плюсом. Лише у Запорізькій області холодна ніч ще затримається.

Удень у понеділок температура почне зростати. У західних і південних областях повітря прогріється до +5 градусів, на більшій частині території буде 0…-5. Водночас на північному сході мороз ще утримуватиметься на рівні -6…-12 градусів.

Особливістю дня стане потужний південно-східний вітер зі штормовими поривами. Синоптики закликають бути обережними, адже вітер суттєво знижуватиме відчуття тепла, навіть попри підвищення температури.

Погода в Києві та прогноз на тиждень

У столиці 26 січня очікується хмарна погода, можливий невеликий мокрий сніг або крижаний дощ. У нічні години температура опуститься до -10 градусів, удень коливатиметься в межах -2…+4.

За попередніми прогнозами, більша частина наступного тижня буде відносно теплою та вологою. Однак уже з 31 січня – 1 лютого синоптики знову не виключають повернення холодної погоди.

Українцям радять заздалегідь підготувати теплий одяг, бути максимально уважними на дорогах через можливу ожеледицю та враховувати сильний вітер під час поїздок і прогулянок.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі