Українці лідирують за кількістю отриманих посвідок на проживання в ЄС

Поділитися
Українці лідирують за кількістю отриманих посвідок на проживання в ЄС Elionorum
У 2019 українцям видано 757 тисяч дозволів на проживання в ЄС.

Польща лідирує серед країн ЄС за кількістю виданих дозволів на постійне місце проживання українцям. За даними Євростату, українці отримали найбільшу кількість дозволів серед інших країн в 2019 році - 757 тисяч. Тенденція зберігається четвертий рік поспіль.

На другому і третьому місці - громадяни Марокко та Індії. Кожні чотири з п'яти дозволів українцям видає Польща.

Причини, пов'язані з роботою, склали 41% всіх перших дозволів на проживання, виданих в ЄС в 2019 році, сімейні обставини - 27%, причини освіти - 14%, в той час як інші причини, включаючи міжнародний захист, склали 18%.

На марокканців і індійців випадає 35% всіх перших дозволів на проживання, виданих ЄС в минулому році. 87% документів українцям видають через зайнятість, мотивацією для марокканців є сім'я - 59%, громадяни Китаю і США близько 40% отримують дозвіл у зв'язку з навчанням, і 65% сирійців отримують статус біженця в країнах ЄС. Всього ж в 2019 році Євросоюз видав близько трьох мільйонів  посвідок на проживання для громадян країн, що не входять в ЄС. Це на 6% (або 163 тис.) більше у порівнянні з роком раніше.

Найбільше дозволів на проживання видала Польща (724 тис. Або 25%), далі - Німеччина (460 тис. Або 16%), Іспанія (320 тис. Або 11%), Франція (285 тис. або 10%), Італія ( 176 тис. або 6%) і Чехія (117 тис. або 4%).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі