Україна і Туреччина планують спільне виробництво дронів Bayraktar

Поділитися
Україна і Туреччина планують спільне виробництво дронів Bayraktar trtavaz.ru
Країни обговорюють співробітництво у сфері оборонної промисловості.

Анкара і Київ обговорюють питання спільної розробки і виробництва навіть дронів Bayraktar в Україні при забезпеченні відповідних умов. Про це посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере повідомив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

“Системи безпілотних літальних апаратів Bayraktar вже були закуплені Україною. У нас були дискусії на різні теми, і це питання також обговорювалося двома країнами. Також обговорюється спільна розробка навіть ще більш потужних систем, і навіть, виробництва дронів Bayraktar в Україні при забезпеченні відповідних умов. Я думаю, що оборонна промисловість може стати новим символом в турецько-українській співпраці, включаючи і цей конкретний елемент”, — сказав Гюльдере.

За словами дипломата, в цьому році в обох країн були дві важливі зустрічі у сфері оборонної промисловості.

“Нещодавно, в цьому місяці, був візит міністра оборони Туреччини в Україну, і також була зустріч наших оборонних промисловостей, включаючи представників міністерств оборони, на початку цього року. В ході цих зустрічей ми обговорили дуже важливі проекти, які зроблять Туреччину і Україну сильнішою разом, допоможуть нам поліпшити нашу національну безпеку, разом розробляти певні системи. Ми дуже інтенсивно працюємо в цій області”,— пояснив посол.

Він також зазначив, що угода про військове фінансове співробітництво є елементом, який допомагає спростити, прискорити роботу із  закупівель.

“Через ці контакти ми вже розробили ряд спеціальних проектів, і з допомогою кількох взаємних візитів ми зможемо визначити, які саме сектори будуть задіяні в цій програмі, і яка сторона буде рухатися в якомусь напрямку. Знову таки, це ще один елемент, який робить турецько-українське співробітництво в галузі оборонної промисловості сильнішим”, — підкреслив Гюльдере.

Раніше повідомлялося про те, що в Національній гвардії України почали переозброєння деяких підрозділів відповідно до стандартів НАТО. Харківські спецназівці отримали першу партію штурмових гвинтівок UAR-15 українського виробництва. Детальніше про озброєння України читайте у статті Валентина Бадрака "Оборонний потенціал країни: як його розвинути".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі