Штурмові війська в українському війську будуть формувати по прикладу Сил безпілотних систем, розповіли виданню Liga.net співрозмовники з Генштабу. Вони пояснили, що у випадку СБС спершу було призначено командування, а потім — сформовано кістяк з інших підрозділів БпЛА. І вже після цього до цього роду військ увійшли підрозділи "Лінії дронів" та деякі з'єднання безпілотників з інших підрозділів.
Що стосується штурмових військ, то у них вже також є свій кістяк — 225-й окремий штурмовий полк, який раніше був у складі Сухопутних військ. А згодом цей рід військ поглине інші окремі штурмові підрозділи, які сьогодні також підпорядковуються сухопутці, і декілька підрозділів Сил територіальної оборони.
Також у Генштабі закликали не ототожнювати штурмові війська з ДШВ. Там пояснили: десантники — це про стратегічні операції, а штурмовики — про швидке вирішення проблем.
