У районі відповідальності ОТУ "Схід" на Донеччині окупанти відкривали вогонь шість разів. По захисниках Водяного п'ять разів гатили з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї; Красногорівки – зі станкових протитанкових гранатометів (СПГ) і кулеметів великого калібру.
У районі відповідальності ОТУ "Північ" на Луганщині бойовики обстріляли українські укріплення 13 разів. Позиції ЗСУ поблизу Новотошківськго накривали вогнем з мінометів калібру 120 мм, Горіхового – з 82-мм мінометів.
На підступах до Кримського шість разів відкривали вогонь з мінометів калібру 82 мм, озброєння БМП-1, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї; Зайцевого – з мінометів цього ж калібру та автоматичних гранатометів.
З автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів окупанти гатили біля Південного та Новолуганського, у першому випадку застосовували для обстрілів ще й станкові протитанкові гранатомети. Лише з СПГ обстрілювали оборонців Троїцького, зі стрілецької зброї – Луганського.
Від початку доби 31 жовтня бандформування дотримувались режиму припинення вогню.
Нагадаємо, опівдні 29 жовтня біля Золотого на Луганщині почалося розведення сил і засобів. Українські військові та НЗФ бойовиків запустили у повітря зелені та білі ракети, що сигналізують про готовність до початку розведення, за процесом слідкує Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ.
Військовослужбовців ЗСУ почали відводити, попри відсутність семиденного режиму "тиші" та регулярні обстріли бойовиків. Розведення військ поблизу Золотого триватиме три дні.
Докладніше про наслідки цього кроку читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна Зеленського: чи можна зупинити Путіна розведенням?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".