У ВМС України розповіли про підготовку навчань Sea Breeze-2022

Поділитися
У ВМС України розповіли про підготовку навчань Sea Breeze-2022 © Олександр Милюков / BBC Україна
Планується багато нововведень.

Особливістю українсько-американських навчань Sea Breeze-2022 буде посилення морської та запровадження амфібійної компоненти – замість сухопутної, якій приділяли велику увагу раніше.

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ.

"Під час роботи конференції ми вирішили разом із нашими партнерами низку завдань, поставлених командуванням перед початком плануючої конференції. Зокрема, визначили склад країн-учасниць, а також сили та засоби, які залучатимуться до морської компоненти як від наших взаємодіючих міністерств та відомств, так і від іноземних партнерів", - заявив керівник з планування дій морської компоненти з української сторони Кирило Задачин.

Наразі підтвердили свою участь у морському компоненті навчань та визначилися з учасниками, силами та засобами США, Великобританія, Болгарія, Румунія, Грузія та інші держави. Також розроблено проект сценарію навчань, погоджено райони проведення Sea Breeze-2022 та орієнтовний перелік заходів підготовки, спланованих під час навчань.

Другою особливістю міжнародних навчань цього року буде те, що замість сухопутних компонентів з'явиться амфібійна.

Учасники конференції домовилися про виконання цілого комплексу заходів щодо підготовки підрозділів морської піхоти у рамках підготовки до навчань. Зокрема, йдеться про підготовку штабу батальйону, який братиме участь у Sea Breeze-2022 від української сторони, а також виконання інших завдань відповідно до задуму та майбутнього плану дій підрозділів.

Чергова плануюча конференція відбудеться у березні 2022 року.

Раніше повідомлялося, що Росія проводила масштабні батальйонні тактичні навчання на своїх південних територіях, а також у тимчасово окупованих Криму, Абхазії та Південній Осетії.

Sea Breeze-2021 були наймасштабнішими навчаннями за останні 20 років. У них задіяно 5000 військовослужбовців із 32 держав, у тому числі зі США, Австралії, Канади, Великої Британії, Туреччини, Латвії, Естонії, Литви, Польщі, Ізраїлю, Грузії, Румунії, Бразилії та Південної Кореї.

Навчання проходили у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях, вони стартували 28 червня та тривали до 28 липня. ЗСУ та партнери залучили до маневрів 24 кораблі та катери, 17 літаків, 12 вертольотів, 80 одиниць важкого озброєння.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі