У Центрі протидії корупції порахували майно нового глави БЕБ Мельника: Квартири в Туреччині, Києві, Одесі, Ірпені та Land Rover

Поділитися
У Центрі протидії корупції порахували майно нового глави БЕБ Мельника: Квартири в Туреччині, Києві, Одесі, Ірпені та Land Rover Вадим Мельник. Фото з facebook.com/antac.ua
Мельник очолював Слідче управління кримінальних розслідувань Міндоходів ще за часів Клименка.

До нового глави Бюро економічної безпеки Вадима Мельника виникає чимало питань, в тому числі у зв'язку з його численним майном.

Список майна Мельника опублікований в повідомленні Центру протидії корупції ПК на сторінці в Facebook.

У ЦПК повідомляють, що подібна ситуація виникла тому що конкурс на керівника БЕБ відбувся без участі міжнародних спостерігачів.

"Ось що відбувається, коли конкурс на важливу посаду проводять без міжнародників. Виграє фаворит влади. Виграє людина, до якої чимало питань. Так і сталось з "конкурсом" на голову Бюро економічної безпеки.

Орган, який має замінити одіозну Державну фіскальну службу, звичайно, що очолив чинний керівник Державної фіскальної служби, полковник податкової міліції Вадим Мельник (на фото). Який очолював Слідче управління кримінальних розслідувань Міндоходів в часи Клименка. Клименко з Януковичем втекли, а Мельник залишився і вже після Майдану очолив Головне слідче управління фінансових розслідувань ДФС.

Потім була кількарічна пауза у вигляді викладацької діяльності і ось - нова кар'єрна вершина. Чесно, не розуміємо, як орган, який задумувався як антипод ДФС може очолити людина, яка все життя пропрацювала якраз в ДФС? Але якщо було завдання протягнути потрібну людину, то не дивно, що членів комісії не зацікавило, звідки у пана Мельника стільки статків", - йдеться в повідомленні.

ЦПК перерахував відоме на сьогодні майно Мельника:

  • квартира в Києві на 160 квадратів по 1,2 млн грн
  • апартаменти в Туреччині за 2,1 млн грн
  • квартира в Одесі по 1,1 млн грн
  • 3 квартири та кілька приміщень в Ірпені
  • Land Rover за 1,2 млн грн, рушницю.

"Впевнені, що з міжнародниками в складі такого не було. Ось чому ми наполегливо домагалися вирішального голосу для міжнародників в комісіях, які будуть займатися судовою реформою", - додали в ЦПК.

Скріншот зі сторінки facebook.com/antac.ua/
Скріншот зі сторінки facebook.com/antac.ua/

Нагадаємо, колишній міністр фінансів та екссекретар РНБО Олександр Данилюк жорстко розкритикував рішення Кабінету міністрів про обрання Вадима Мельника директором Бюро економічної безпеки. Ексглава Мінфіну висловив впевненість, що конкурс був фікцією, а його результати - встановлені заздалегідь Офісом президента.

БЕБ має почати роботу 25 вересня, після чого ДФС, в структурі якої залишилися тільки слідчі органи податкової міліції, припинить своє існування.

Кабінет міністрів 20 серпня вирішила призначити директором Бюро економічної безпеки нинішнього глави Державної фіскальної служби Вадима Мельника.

Урядовці зупинили свій вибір на Мельника, відхиливши кандидатури прокурора, колишнього податкового міліціонера Атілли Ковча та члена Ради Нацбанку Василя Горбаля, які також вийшли у фінал конкурсу.

Вадим Мельник очолює ДФС з грудня 2020 року. За його плечима 14 років роботи в податковій міліції і посаду начальника Головного слідчого управління УКРІНФОРМ. За даними ZN.UA, Мельник - основна ставка Офісу президента і його керівника Андрія Єрмака.

Документи на конкурс подавали понад 50 осіб. До фіналу дійшли 12, троє з яких успішно пройшли співбесіду.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі