У справі про обвал будинку на Хмельницького з'явився підозрюваний

Поділитися
У справі про обвал будинку на Хмельницького з'явився підозрюваний Під завалами будинку на Хмельницького в Києві загинули дві людини © ДСНС / Facebook
За даними слідства, будівельник керував демонтажем міжкімнатних перегородок без проектно-кошторисної та дозвільної документації.

Прокуратура Києва повідомила про підозру виконробові, який керував незаконними будівельними роботами, в результаті яких обрушився будинок на вулиці Богдана Хмельницького у Києві в лютому минулого року.

Як повідомила прес-служба столичної прокуратури увечері в п'ятницю, 3 лютого, Слідство встановило, що будівельник, виконуючи функції виконроба, за відсутності проектно-кошторисної та дозвільної документації, давав іншим робочим незаконні вказівки виконувати роботи з руйнування та демонтажу міжкімнатних перегородок у будинку, яке є об'єктом культурної спадщини.

Дії будівельників стали причиною обвалу, жертвами якого стали дві людини.

За результатами попереднього розслідування та проведеної експертизи, виконробу повідомлено про підозру у ч. 3 ст. 270-1 (пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, що спричинило загибель людей) і ч. 2 ст. 298 (пошкодження об'єктів культурної спадщини) Кримінального кодексу.

Прокуратура направила до Голосіївського суду Києва клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Читайте також: Рятувальники повідомили про загибель двох людей під завалами будинку у центрі Києва

Нагадаємо, 25 лютого 2016 року на вулиці Богдана Хмельницького в Києві стався обвал будинку. В аварійній будівлі обвалилися перекриття з п'ятого по перший поверх. При цьому під завалами опинилися шість осіб, двоє з яких загинули.

Державна архітектурно-будівельна інспекція не видавала жодних документів, які б давали право на виконання підготовчих і будівельних робіт.

При цьому до інспекції не надходили звернення щодо перевірки законності виконання будівельних робіт у цій будівлі, яка є пам'яткою архітектури, містобудування та історії місцевого значення.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі