У справі про ДТП за участю головного архітектора Харкова є три версії

Поділитися
У справі про ДТП за участю головного архітектора Харкова є три версії За версією поліцейських, ПДР міг порушити один з водіїв або обидва разом © Национальна поліція Харківаа/Facebook
Правоохоронці чекають на завершення експертиз.

Правоохоронці розглядають три версії смертельної дорожньо-транспортної події за участю позашляховика Lexus, що належить головному архітектору Харкова Сергію Чечельницькому, повідомив заступник начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж на брифінгу в понеділок, 20 серпня.

За його словами, правоохоронці, які прибули на місце аварії, встановили, що Lexus Чечельницького рухався по головній дорозі, коли з другорядної виїхав автомобіль ВАЗ-2101.

"Перша (версія – ред.) – порушення правил дорожнього руху водієм автомобіля ВАЗ, що спричинило тяжкі наслідки. Друга версія – порушення правил дорожнього руху водієм автомобіля Lexus. Третя версія – порушення обома водіями правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі наслідки", - пояснив заступник голови Нацполіції в Харківській області.

При цьому начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Олег Бех підтвердив інформацію про те, що за кермом позашляховика був саме Чечельницький. І повідомив про те, що наразі підозрюваних у справі про аварію, в якій загинули троє людей, немає.

"Поки не будуть проведені необхідні експертизи, не будуть вивчені рух і швидкість транспортних засобів, слідчі підозру не оголосять", - пояснив правоохоронець.

Нагадаємо, аварія сталася близько 15:00 у неділю, 19 серпня. На 35-му кілометрі траси "Харків-Вовчанськ", поблизу села Піщане, зіткнулися Lexus і ВАЗ-2101. Унаслідок лобового зіткнення водій і пасажир "Жигулів" загинули на місці, ще одна жінка померла в кареті швидкої допомоги. Водій lexus'а отримав забій грудної клітини, медики оцінили його стан як задовільний.

Зазначимо, відсторонений від посади Сергій Чечельницький є підозрюваним у справі про "кооперативну схему". В її межах було викрадено 654 га землі на суму чотири мільярди гривень. Земля виділялася наближеним до міської влади чиновникам і бізнесменам для "поліпшення житлових умов", і згодом використовувалася для комерційного будівництва.

Детальніше про "кооперативну" схему розкрадання міської землі в Харкові читайте у статті Олексія Шалайського "Корупція в регіонах. Дракон із посмішкою котика" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі