У соцмережах створять online-канали довіри для підлітків

Поділитися
У соцмережах створять online-канали довіри для підлітків © Вчасно
Канали призначені для неповнолітніх дітей, які стали жертвами насильства, або свідками.

Офіс Генерального прокурора ініціюватиме створення online-каналів довіри в соціальних мережах для неповнолітніх дітей, які стали жертвами або свідками злочинів.

Зокрема, такі канали будуть створені в Instagram, Snapchat або Telegram, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Передбачається, що завдяки таким каналам підліткам буде легше повідомити про вчинення злочину проти них з можливістю надання аудіо- і фотофайлів, а також отримати первинну правову, психологічну і медичну допомогу, в разі нанесення їм тілесних ушкоджень.

«Така модель ефективної допомоги постраждалим діє, зокрема, в Естонії, і в таких web-правоохоронців є довіра. Ми теж хочемо максимально осучаснити процеси. Діти багато часу проводять в online і більш прогресивними дорослих, тому ми хочемо надати їм можливість говорити з нами в зручному для них форматі. Крім того, неповнолітній жертві або свідку на початковому етапі простіше написати або направити голосове повідомлення про подію, що розповісти наживо, а часто - ще й безпечніше, якщо кривдник дитини знаходиться поруч», - зазначив заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов.

Варто зазначити, що кількість правопорушень проти дітей зросла майже 20% в 2020 році в порівнянні з 2019 більш 5,2 тис дітей постраждали від злочинів. На 37% зросла кількість дітей, які постраждали від насильницьких дій сексуального характеру, зокрема зґвалтування.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі