Як розповіла Місіратова в коментарі громадському об'єднанню "Кримська солідарність", силовики постукали в двері, попросили прибрати дітей в зал і надати всі документи, телефон, комп'ютер.
"Вони це все вивчали, дивилися. Потім склали якийсь протокол і почали проводити обшук", – повідомила вона.
За її словами, силовики пояснили, що прийшли з обшуком через вибух газопроводу в Алушті, та запитували "про колишнього чоловіка і брата".
Вона уточнила, що силовики нічого не знайшли і не забрали.
1 листопада в Росії повідомили про пошкодження лінії газопроводу в Алушті, в результаті чого понад тисяча жителів на Південному узбережжі Криму залишилися без газу. Тоді ж відбулося технологічне порушення на двох високовольтних лініях: "Перевальне – Алушта" і "Алушта – Лучисте". Пізніше російський глава Криму Сергій Аксенов заявив, що збиток паливно-енергетичного комплексу анексованого Криму від пошкодження газопроводу і ЛЕП на Південному узбережжі склав 7,54 мільйона рублів .
Нагадаємо, раніше Комітет із соціальних і гуманітарних питань і питань культури (Третій комітет) Генеральної асамблеї ООН підтримав резолюцію з прав людини в анексованому Росією Криму.
"За" проект резолюції "Положення про права людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь" проголосувала 71 країна, "проти" - 25, утрималися від голосування 77 країн. Не підтримали проект резолюції, серед інших, Росія, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Китай, КНДР, Сербія, Узбекистан.
Проект засуджує порушення й обмеження прав людини в анексованому Криму стосовно кримських татар, українців і осіб, що належать до інших етнічних і релігійних груп, з боку російської окупаційної "влади".