У штабі ООС уточнили дані про втрати через артилерійські обстріли Новолуганського

Поділитися
У штабі ООС уточнили дані про втрати через артилерійські обстріли Новолуганського Противник накрив вогнем зі ствольної артилерії і мінометів позиції "Азова" на Луганщині © Прес-центр АТО/Facebook
З початку доби окупанти 12 разів обстріляли українські позиції, активно застосовуючи ствольну артилерію і важкі міномети.

В результаті обстрілу українських позицій поблизу Новолуганского у п'ятницю, 7 червня, загинули двоє військовослужбовців Національної гвардії, четверо отримали поранення, семеро – бойові травми. Раніше повідомлялося про двох загиблих і вісьмох поранених бійцях полку НГУ "Азов".

Усього з початку доби бойовики російсько-окупаційних формувань 12 разів порушили режим припинення вогню, активно застосовуючи ствольну артилерію, важкі міномети і БМП. Збройні сили України вогнем зі штатного озброєння придушили ворожі вогневі точки, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.

Вісім обстрілів було зафіксовано в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", чотири – в зоні відповідальності ОТУ "Північ".

Українські позиції поблизу Новолуганського Луганської області окупанти накрили вогнем зі 122-мм гаубиць і 120-мм мінометів. По Зайцевому бойовики відкривали вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Опорні пункти в районі Травневого двічі зазнали обстрілів з БМП, автоматичних станкових гранатометів, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

По Павлополю на Донеччині противник тричі, а за Новгригорівці - двічі відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів і СПГ. У районі Мар'їнки, Гнутового і Водяного були зафіксовані провокації із застосуванням стрілецької зброї.

"На обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації наші підрозділи дали адекватну відповідь", - запевнили в штабі.

Як повідомлялося, на засіданні ТКГ у Мінську 5 червня сторони домовилися про розведенні сил і засобів у Станиці Луганській з 10 червня, а також обговорити 19 червня чергове угоду про припинення вогню.

18 і 24 квітня російська сторона в Тристоронній контактній групі двічі відмовилася погоджувати ініційоване Україною чергове "великоднє перемир'я" в зоні бойових дій у Донбасі.

7 березня представники Тристоронньої контактної групи в Мінську погодили чергове "весняне перемир'я" з півночі 8 березня – 19-те перемир'я з початку війни в Донбасі. Як і попередні перемир'я, воно у перший же день було порушене бойовиками російсько-окупаційних формувань.

Докладніше про перспективи врегулювання ситуації в Донбасі читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна в Донбасі: як примусити Путіна до миру" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі