У саміті "Кримська платформа" візьме участь заступник генсека НАТО

Поділитися
У саміті
Деякі учасники саміту вже приїхали до України.

Заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане відвідає Україну для участі в саміті "Кримська платформа" та відзначення 30-річчя Незалежності України.

Відповідний анонс розміщений в суботу на сайті штаб-квартири НАТО.

"23 серпня заступник генерального секретаря візьме участь в інавгураційному саміті Кримської платформи, на якому він виступить на інавгураційній сесії та в панельній дискусії "Загрози Азово-Чорноморського регіону як виклик міжнародній безпеці: консолідація зусиль та шляхи вирішення деокупацію". 24 серпня він візьме участь у святкуванні 30-річчя незалежності України", - сказано в повідомленні.

Під час свого візиту Джоане проведе зустрічі зі спікером Верховної Ради України Дмитром Разумковим, віцепрем'єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиной, віцепрем'єром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим, секретарем Ради національної безпеки та оборони Олексієм Даніловим, главою парламентського комітету у закордонних справах і міжпарламентській співпраці Олександром Мережко і заступником голови комітету національної безпеки, оборони та розвідки Марианою Безуглою.

Учасники саміту Кримської платформи вже почали прибувати в Україну. У суботу, 21 серпня, прибув прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі, повідомляє прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в Telegram.

На порядку денному глави уряду Грузії насичена програма у Львові і Києві, обговорення питань безпеки, торгово-економічних напрямків, енергетичних і туристичних питань.

Грузинська делегація також візьме участь в саміті Кримської платформи.

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба оголосив повний склад учасників Кримської платформи.

Також секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що одна країна під тиском Росії відмовилася від Кримської платформи.

Саміт Кримської платформи пройде 23 серпня. Основна місія Кримської платформи - вивести тему Криму на вищий рівень, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до його проблем. Кримська платформа буде працювати на кількох рівнях. Перший - найвищий політичний рівень, до якого приєднаються глави іноземних держав та урядів. Другий - рівень керівників зовнішньополітичних відомств і міністрів оборони. Третій - міжпарламентський рівень. І четвертий - рівень неурядових експертів.

Про те, наскільки успішно діють російська дипломатія і розвідка читайте в статті Володимира Кравченка "Як Путін вставляє палиці в "Кримську платформу".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі