У Пентагоні вважають, нібито ракети ATACMS все ще не потрібні ЗСУ: чому

Поділитися
У Пентагоні вважають, нібито ракети ATACMS все ще не потрібні ЗСУ: чому © dic.academic.ru
Там зазначили, що переважна більшість активних цілей ворога розташована в межах доступу GMLRS. 

Заступник голови Пентагону Колін Каль вважає, що для ураження цілей, які на сьогодні є пріоритетними для ЗСУ, захисникам потрібні не далекобійні ракети ATACMS, які б'ють на відстань до 300 кілометрів, а GMLRS, дальність яких 70-80 км. 

"За нашою оцінкою, зараз їм не потрібні ATACMS для обслуговування цілей, які безпосередньо стосуються поточної боротьби. Очевидно, що ми продовжимо обговорювати з українцями їхні потреби, але зараз ми вважаємо, що нам слід зосередитися на GMLRS, а не на ATACMS", – сказав він під час останнього брифінгу. 

Саме з допомогою GMLRS захисники можуть стримувати росіян на сході України й створювати імпульси на інших напрямках, зазначає Каль. Він додав, що в межах доступу цих ракет розташована переважна більшість активних цілей ворога. 

Каль також позитивно оцінив роботу ЗСУ з ракетами GMLRS, назвавши її надзвичайно ефективною. 

"Росіяни справді сповільнилися на сході, російські об'єкти тепер під ризиком в інших частинах країни. Це дуже ускладнило зусилля Росії щодо планування. Тому, за нашою оцінкою, GMLRS – це найважливіше, і в Україну йде постійний потік цих боєприпасів", – підсумував заступник глави Пентагону.

17 серпня близько 20 авторитетних американських експертів з нацбезпеки, військових, дипломатів та колишніх посадовців написали відкритого листа до президента США Джо Байдена, в якому закликали негайно наростити військову допомогу Україні. Вони наголошують, що наша війна проти Росії досягла свого апогею і підтримати Київ – в інтересах США.

Згодом один з підписантів цього звернення - колишній командувач армії США в Європі генерал Бен Ходжес зазначив, що Україні потрібно отримати далекобійні ракети ATACMS. За його словами, важливо, аби ЗСУ пішли нарешті в контрнаступ, а для цього вони спершу повинні знищити логістику Росії. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі