У НАЗК знайшли винних у збоях в роботі сайту е-декларацій

Поділитися
У НАЗК знайшли винних у збоях в роботі сайту е-декларацій У НАЗК пояснили, чому не працює сайт для подання е-декларацій © mir-biz.ru
Цапом-відбувайлом у відомстві назвали ДП "Українські спеціальні системи", яке мало забезпечувати роботу Реєстру декларацій.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомили про те, що завчасно вжили заходів з дооснащення апаратної бази Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до проведених робіт, кількість одночасних сесій у пікових режимах роботи системи мала збільшитись до 50-70 тисяч.

"Дооснащення апаратної бази Реєстру виконано відповідно до технічних вимог, наданих адміністратором системи - Державним підприємством "Українські спеціальні системи". Зокрема було збільшено обсяг оперативної пам'яті й розширено обсяг дискового простору серверного обладнання, встановлено додаткове мережеве обладнання та проведено реконфігурацію обладнання", - наголосили у прес-службі відомства.

Співробітники НАЗК розповіли, що згідно з договором забезпечення адміністрування Єдиного державного реєстру декларацій осіб покладено саме на це підприємство.

"На цей час ДП "Українські спеціальні системи" не надало Національному агентству інформацію про причини перебоїв та заходи, які проводяться для їх усунення. Наразі спеціалісти Національного агентства, відповідальні за IT-напрямок, перебувають в ДП "Українські спеціальні системи", щоб з'ясувати ці питання", - резюмували у НАЗК.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав закон, що звільняє військовослужбовців рядового і молодшого начальницького складу від подачі е-декларацій, яким також вводиться обов'язкове декларування для представників громадських організацій.

Нагадаємо, що 23 березня Верховна Рада внесла зміни у ст. 3 закону "Про запобігання корупції". Президентський законопроект підтримали 268 народних депутатів.

Спочатку законопроект був направлений на звільнення солдатів і молодших офіцерів від подачі е-декларацій. Проте під час розгляду у другому читанні у законопроект були внесені суттєві правки.

Зокрема, закон зобов'язує подавати е-декларації представників антикорупційних організацій. При цьому була відхилена поправка, яка зобов'язує подавати е-декларації редакторів і засновників ЗМІ.

Наступного дня голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв ініціював скасування даних правок, але за проект його постанови проголосували лише 46 парламентаріїв.

Зміни антикорупційного законодавства жорстко розкритикували в Брюсселі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі