У Маріуполі пролунали вибухи у місцях базування військ РФ

02 лютого, 2023, 17:48 Роздрукувати
Відправити
Відправити

У місті російські окупанти поступово перетворюють морський порт на військову базу.

У тимчасово окупованому Маріуполі у четвер, 2 лютого, пролунали вибухи біля місця базування російських військових, інформує Маріупольська міська рада в Telegram.

"Бавовна» у Маріуполі. В районі ТРЦ «ПортСіті» та 23-го мікрорайону. Саме там, де у окупантів були місця їх базування. Звільнення від російських окупантів українського міста біля моря вже незабаром!", - йдеться в повідомленні.

У Маріуполі зафіксували рух великої колони російських вантажівок з окупантами у напрямку Мангуш/Бердянськ. За словами радника мера, було зафіксовано переміщення понад 25 автомобілів з БК та військовими РФ.

Читайте також: Окупанти зносять у Маріуполі цілий мікрорайон під елітну забудову

Related video

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі російські окупанти поступово перетворюють морський порт на військову базу.

За матеріалами: ZN.UA / Підготував/ла : Анна Конюченко
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК