У Кривому Розі, ймовірно, вбили президента місцевої федерації самбо

Поділитися
У Кривому Розі, ймовірно, вбили президента місцевої федерації самбо © Depositphotos/hurricanehank
У чоловіка стріляли.

У Кривому Розі сталася стрілянина, внаслідок якої загинув місцевий чоловік, ще одна людина отримала поранення. Правоохоронці наразі встановлюють особу винуватця інциденту, повідомляє пресслужба Нацполіції Дніпропетровської області.

За попередньою інформацією, постріли пролунали в Покровському районі міста. Постраждалий чоловік загинув на місці події, другий отримав поранення. Повідомлення про інцидент надійшло 26 вересня близько 20:00.

На місці працюють слідчі та оперативники, проводяться першочергові слідчі дії для встановлення особи нападника. Також вирішується питання про правову кваліфікацію злочину та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За інформацією ЗМІ, загиблий — президент Криворізької федерації самбо Євген Понирко.

Нагадаємо, раніше подібний інцидент стався 30 серпня у Львові, коли невідомий вбив колишнього спікера Верховної Ради Андрія Парубія. Зловмисника, яким виявився 52-річний львів’янин, затримали 1 вересня, йому обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави.

За останнє десятиліття було чимало вбивств і замахів на українських політиків, активістів, журналістів. Чи є між ними щось спільне? Про це у статті "Чи є вбивства та замахи на відомих українців "помстою за 2 травня" аналізує Гюндуз Мамедов.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі