У Криму для будівництва траси до Керченського мосту вилучили понад тисячу ділянок землі

Поділитися
У Криму для будівництва траси до Керченського мосту вилучили понад тисячу ділянок землі Окупанти Криму вилучають землю для будівництва траси до Керченського мосту © 82.mchs.gov.ru
Будівництво "Тавриди" окупанти планують завершити до 2020 року.

В анексованому Росією Криму з початку поточного року окупаційна "влада" вилучила понад тисячу земельних ділянок для будівництва автотраси "Таврида", повідомляє "ТАСС" із посиланням на відповідь міністерства майнових і земельних відносин регіону на запит.

"На підставі звернень Служби (автомобільних доріг Криму - ред.) з додатком клопотань про вилучення земельних ділянок для державних потреб і відповідно до затвердженої документації щодо планування території автомобільної дороги "Таврида" Радою міністрів Республіки Крим прийнято рішення про вилучення 1007 земельних ділянок", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві уточнили, що для потреб будівництва окупантами вилучаються переважно "земельні ділянки сільськогосподарського призначення, на яких відсутні будівлі та споруди". Власникам вилученої землі обіцяють компенсацію у вигляді виділення аналогічних ділянок в іншому місці та (або) надання іншої нерухомості. При цьому розмір компенсацій визначає Служба автомобільних доріг Криму.

Наголошується, що швидкісна траса "Таврида" протяжністю майже 280 км повинна зв'язати Керч, Сімферополь і Севастополь зі споруджуваним мостом через Керченську протоку і материковою частиною Росії. Замовником проекту виступає Служба автодоріг Криму, підрядником - АТ "ВАД". Трасу планують побудувати до 2020 року, проте чотири ділянки з шести будуть запущені до кінця 2018 року. На трасі функціонуватимуть 90 мостів і шляхопроводів, 17 транспортних розв'язок і 30 пішохідних переходів.

Нагадаємо, в травні поточного року нелегітимний "голова Криму", Сергій Аксьонов запропонував припинити права власності на земельні ділянки та нерухомість, оформлені до анексії півострова Росією.

Мова йшла про ті приватні володіння, документи на які, на думку окупантів, не відповідають вимогам російського законодавства. Усього до 2021 року планувалося вилучити нерухомості на мільярд доларів.

Також у моніторинговій місії ООН повідомляли про те, що після анексії Криму окупанти масово "націоналізували" приватне і державне майно, що суперечить резолюції Генеральної асамблеї ООН. При цьому громадянам України вартість відібраного майна не компенсували.

Детальніше про роботу моніторингової місії ООН в Криму і Донбасі читайте інтерв'ю голови моніторингової місії ООН Фіони Фрейзер та спеціаліста з прав людини Марка Божаніка у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі