Київська міська рада в рамках декомунізації перейменувала ще 30 вулиць і провулків.
У Дніпровському районі вул. Марини Раскової перейменована в вул. Євгена Сверстюка.
У Голосіївському районі перейменовані вул. Червонопрапорна – в Пирогівський шлях; вул. Панаса Любченка – на вул. Заміську; вул. Тельмана – на вул. Німецьку; провулок Профінтерна – у пер. Рататюков.
У Печерському районі вул. Сергія Струтинського перейменована в вул. Болсуновську; вул. Івана Фіалека – на вул. Баришівську; пер. Січневий – у пер. Нікольський; пер. Щорса – на вул. Новошпитальну; вул. Аістова – у пер. Іпсилантьєвський.
У Шевченківському районі вул. Галі Тимофєєвої перейменували на вул. Провіантську; у Солом'янському районі вул. Калінінградська – на вул. Гладковську: у Святошинському районі 19 км Житомирського шосе – на вул. Оборони Києва.
У Голосіївському районі безіменного проїзду від вул. Академіка Заболотного до Національного музею народної архітектури та побуту присвоєно ім'я Академіка Тронька, а в Печерському районі вул. Житлову перейменували на вул. Кахи Бендукідзе.
Крім того, Київрада перейменувала 17 вулиць у Дарницькому районі: вул. Калініна – вул. Уликову; вул. Комінтерну – на вул. Хвойну; вул. Комсомольську – на вул. Нектарну; вул. Котовського – на вул. Пасічну; вул. Свердлова – на вул. Медоносну; вул. Червоноармійську – на вул. Заплавную; пер. Будьонного-2 – у пер. Хлібний; пер. Жданова – у пер. Вересовий; пер. Комінтерну-1 – у пер. Солодкий; пер. Комінтерну-2 – у пер. Бджолиний; пер. Комінтерну-3 – пер. Лозовий; пер. Комсомольський – у пер. Прополісний; пер. Котовського – у пер. Гречаний, пер. Свердлова – у пер. Акацієвий; пер. Червоноармійський-1 – у пер. Ароматний; пер. Червоноармійський-2 – у пер. Щасливий; пер. Червоноармійський-3 – пер. Радісний.
Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" набрав чинності 21 травня.
У вересні Український інститут національної пам'яті звернувся до київського міського голови Віталія Кличка про необхідність демонтувати ряд пам'ятників і пам'ятних знаків. Як наголошується в повідомленні УІНП, "більше сотні столичних пам'ятників і пам'ятних знаків досі прославляють більшовицьких діячів - тих, хто зі зброєю в руках боровся проти українських військ або санкціонував окупацію і політичні репресії".