У Києві у Дніпрі поступово спадає рівень води – КМВА

Поділитися
У Києві у Дніпрі поступово спадає рівень води – КМВА © ДСНС України
У КМВА повідомили, де ще в Києві фіксують підтоплення.

У Києві зменшується рівень води у Дніпрі, повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. Це означає, що кілька днів паводок вже йде на спад.

«За інформацією Укргідрометцентру станом на 8:00 19.04.2023 рівень води в р. Дніпро в межах столиці складає 9 343 см за Балтійською системою. Що на 7 см менше, ніж минулої доби. Рівень небезпеки гідрологічних явищ – ІІ (помаранчевий). Тобто, наразі паводок кілька днів поспіль йде на спад», – процитували Попка в КМВА. 

За словами очільника військової міськадміністрації, аварійних підтоплень у столиці не зафіксовано. Однак, підтоплення зберігаються у парку «Муромець», «Гідропарку», на Трухановому острові, у Галерній затоці, Корчуватому, на приватних ділянках в районі Осокорків. 

«Нагадаю, пік паводку очікується на 22 квітня. До критичного рівня води в Дніпрі ще 72 см (критичний рівень - 9 415 см). За усіма прогнозами – цьогорічне водопілля не досягне цієї позначки. Але усі потрібні служби в посиленому режимі готуються до будь-яких надзвичайних ситуацій. Зокрема, сьогодні будуть проведені спеціалізовані навчання із порятунку людей та ліквідації наслідків повені. Київ готовий захисти своїх мешканців! Ми кожен день наближаємо мир в Україні після нашої Перемоги!», – додав Сергій Попко.

В Укргідрометцентрі повідомляли, що найважча ситуація зараз на Дніпрі. Внаслідок проходження весняного водопілля спостерігається активний ріст рівня води, зокрема оголошено червоний та помаранчевий рівні небезпеки. По областях це: Київська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська, Кіровоградська та Запорізька області. У Чернігівській області спостерігається формування високих рівнів весняного водопілля в Чернігівській області. Пік водопілля очікується з 18 по 28 квітня.

Раніше «Київводоканал» попереджав, що через паводок у мешканців столиці з кранів може текти пожовтіла вода. Там наголошують, що показник кольоровистості впливає на якість води лише візуально і не свідчить про її небезпечність. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі