У Києві пройшла акція на підтримку полонених військових 32 бригади

ZN.UA Ексклюзив Фото
Поділитися
Учасники акції в Києві закликали не забувати про військових у полоні.

У Києві в суботу, 7 червня, відбувся Автопробіг та Акція на підтримку сімей військових, які зникли безвісти та перебувають у полоні, організовані спільнотою рідних зниклих безвісти та полонених військових 32 окремої механізованої бригади, котра знаходиться у складі сухопутних військ України. На заході побував фотокореспондент ZN.UA Василь Артюшенко.

«Наша мета – донести до всіх, що ці люди не просто статистика, вони мають імена, обличчя та історії. Ми закликаємо всіх приєднатися до нас у цей важливий день, щоб разом підтримати тих, хто чекає на повернення своїх близьких», – зазначила Людмила Бахмат, координатор акції.

Нагадаємо, 25 травня відбувся масштабний обмін між Україною та РФ, в рамках якого додому з полону повернули тисячу українців у три етапи. Із полону вдалося звільнити 175 військових Маріупольського гарнізону

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі