У Києві немає ні жертв, ні влучання у багатоквартирний житловий будинок — мер

Поділитися
У Києві немає ні жертв, ні влучання у багатоквартирний житловий будинок — мер © ДСНС України
Двоє з п'яти постраждалих зараз у лікарні. 

Після сьогоднішнього ракетного удару по Києву у Tg-каналах почала ширитися інформація про влучання у багатоквартирний житловий будинок у Печерському районі. Її спростував мер Віталій Кличко на своєму Tg-каналі. 

За його словами, зараз триває розбір завалів нежитлового приміщення державного навчального закладу, яке мало спортивне призначення. А в сусідніх будинках, які вже є житловими, пошкоджені вікна. 

"Внаслідок сьогоднішньої атаки ворога, слава Богу, немає влучань в багатоповерхові житлові будинки. І наразі жертв немає", — пише Кличко. 

Нагадаємо, 25 березня російські терористи здійснили удар по Києву з допомогою пари балістичних ракет, запущених з т.о. Криму. Наразі відомо про п'ятьох постраждалих у Печерському районі, де окупанти влучили у триповерхову будівлю. Падіння уламків зафіксовані також у Голосіївському, Солом'янському та Дарницькому районах. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі