Напередодні видання "Українська правда" із посиланням на власні джерела повідомило, що працівник Департаменту кіберполіції НПУ Денис Колесник бере участь у робочих зустрічах директорки ДБР і проводить співбесіди з потенційними співробітниками бюро.
"Державне бюро розслідувань повідомляє, що зазначена інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною, не відповідає дійсності, негативно впливає на ділову репутацію Державного бюро розслідувань та честь, гідність і ділову репутацію його посадових осіб", - заявили у бюро.
Оприлюднена журналістами інформація дискредитує правоохоронний орган і підривають суспільну довіру до нього та його керівника, вважають у ДБР.
Втім, як неодноразово писало DT.UA, довіру до Державного бюро розслідувань підривають не журналістські матеріали, а підконтрольність цього надпотужного правоохоронного органу політичним елітам, непрозорі конкурси та сумнівні призначення.
Так, конкурс на посади заступників директора ДБР відбувся із порушеннями, як наслідок – посаду отримав колишній адвокат екс-президента втікача Віктора Януковича Олександр Бабіков. Його призначення викликало в родин Героїв Небесної Сотні і їх адвокатів обурення та побоювання за подальшу долю розслідування справ Майдану, яке тепер підконтрольне ДБР.
Низка громадських організацій виступила із заявою, в якій закликали Венедіктову не призначати Бабікова своїм заступником. У відповідь в бюро вже традиційно заявили про "інформаційну атаку, спрямовану на дискредитацію кадрових призначень у ДБР".
Докладніше про "перезавантаження" правоохоронного органу та суперечливі кадрові призначення у відомстві читайте в матеріалі Олександра Лємєнова "ДБР: як упорядкувати хаос?".