У ЦПК помітили "схожість" будинків Луценка і Пшонки

Поділитися
У ЦПК помітили "схожість" будинків Луценка і Пшонки Будинок площею 859 кв.м. охороняється, поруч із ним озеро та ліс © ЦПК/Facebook
Опубліковані фото маєтку генпрокурора.

Співробітники "Центру протидії корупції" оприлюднили фотографії будинку, який належить родині генерального прокурора України Юрія Луценка.

"3,2 км або 7 хв на авто. Це відстань між маєтками Пшонки (колишнього генерального прокурора-втікача Віктора Пшонки – ред.) та Луценка. Але будинки генпрокурорів близькі не тільки територіально, а й стилістично", - наголошується у повідомленні ЦПК.

Будинок площею 859 кв.м. розташований у коттеджному містечку, охороняється, поруч із будівлею озеро та ліс.

ЦПК/Facebook

ЦПК/Facebook

"Важко сказати, чи Луценкам вдалось переплюнути фірмовий "пшонка-стайл" (навряд чи), однак зовні все дуже схоже. Площа будинку Луценка (859 квадратів) навіть перевищує в кілька разів хатинку Пшонки (320 квадратів)", - додається у повідомленні ЦПК.

Як зазначають антикорупціонери, маєток генпрокурора записаний на 76-річного тестя, який все життя пропрацював на автобазі в Дубному.

Нагадаємо, у суботу, 9 грудня, активісти ГО "Автомайдан" і "Центру протидії корупції" влаштували автопробіг до будинку генерального прокурора Юрія Луценка.

Активісти мали намір встановити біля будинку Луценка символ корупції – "картату ковдру на флагштоку". Таку, в яку загортався відсторонений від посади голова ДФС Роман Насіров.

Акцію приурочили до Всесвітнього дня боротьби з корупцією, на думку активістів, дії Луценка шкодять роботі Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Так, 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС Діни Пімахової.

Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно втрутилися та зірвали спецоперацію Бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.

Своєю чергою генпрокурор Юрій Луценко заявив про те, що вважає звинувачення на адресу затриманого детектива НАБУ обгрунтованим.

Пізніше НАБУ опублікувало фрагменти розсекречених аудіо - і відеоматеріалів, отриманих під час проведення негласних слідчих дій у рамках спецоперації, які доводять, що чиновниця ДМС дійсно могла бути причетною до корупційних схем.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі