У Чернівцях під час проходження ВЛК помер 32-річний чоловік

Поділитися
У Чернівцях під час проходження ВЛК помер 32-річний чоловік © Омбудсмен Дмитро Лубінець/ Telegram
На інцидент, який стався 7 лютого, відреагував омбудсмен.

У Чернівцях 7 лютого під час проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) помер 32-річний чоловік. Слідчі органи розпочали досудове розслідування, попередньо кваліфікувавши подію як "природну смерть". Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, правоохоронці виявили місцевого жителя, який перебував у розшуку за ухилення від мобілізації, та запросили його для уточнення військово-облікових даних. Чоловік погодився, але під час проходження медогляду його стан різко погіршився, він знепритомнів.

За інформацією генерального директора обласного центру екстреної медичної допомоги, бригада медиків, яка прибула на місце, констатувала стан клінічної смерті. Реанімаційні заходи не дали результату, і чоловік помер.

Тіло направили на судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті. Розслідування триває.

Раніше омбудсмен розповів про те, що отримав від військовослужбовців 4 тисячі звернень щодо порушення їх прав.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі