У бою з окупантами Донбасу загинув боєць 93 ОМБр "Холодний Яр"

Поділитися
У бою з окупантами Донбасу загинув боєць 93 ОМБр Військовослужбовець загинув у бою © 93 ОМБр/Facebook
Механік-водій помер на позиції.

У неділю, 22 грудня, під час перестрілки з бойовиками російсько-окупаційних військ загинув військовослужбовець 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Герман Соловйов, повідомляє пресслужба бригади.

"На жаль, повідомити про те, що бригада вийшла в зону ООС, ми змушені разом із жахливою новиною. Вчора ворожа куля обірвала життя воїна 93 бригади "Холодний Яр" – солдата Соловйова Германа Ігоровича", - йдеться у повідомленні.

29-річний механік-водій помер на позиції, у бою з бойовиками. Товариші по службі згадують загиблого як чудового фахівця і справжнього побратима. За високий зріст Соловйов мав псевдо "Маяк".

"Не пив, не курив, дуже хороший механік-водій, золоті руки. Відмінний спеціаліст. Сказали – зробив. Зазвичай, таких людей не вистачає в армії. Це величезна втрата", - кажуть про бійця побратими.

Чоловік був родом із Кам'янського, жив у Дніпрі. У ЗСУ прийшов у вересні минулого року, до "холодноярців" приєднався, коли бригада вийшла на Донеччину – воював у Верхньоторецькому. "У нього залишилася мама. Ми глибоко співчуваємо рідним та близьким Германа! Вічна пам'ять Герою!", - наголошують у бригаді.

Зазначимо, на зустрічі нормандської четвірки (Україна, Росія, Німеччина, Франція) у Парижі 9 грудня було погоджено повне припинення вогню до 31 грудня 2019 року. Від початку російсько-української війни в Донбасі припинення вогню обговорювалося на різних майданчиках вже 20 разів, однак жодного разу з вини окупантів не вдалося досягнути сталого "режиму тиші".

Через регулярні обстріли на сході України гинуть українські військові та мирні мешканці, гальмується відновлення цивільної інфраструктури, страждають українці в окупації і "сірій зоні".

Нагадаємо, упродовж червня-листопада на сході України відбулося розведення військ на трьох ділянках лінії зіткнення в Донецькій і Луганській областях: поблизу Станиці Луганської (26 червня), Золотого (29-31 жовтня), Богданівки та Петрівського (9-11 листопада).

Розведення військ в Донбасі й імплементація в українське законодавство "формули Штайнмаєра" були умовами Кремля для нової зустрічі в "нормандському форматі" на рівні лідерів країн-учасниць. Однак гарантувати дзеркальне відведення окупаційних військ у Кремлі відмовилися, до того ж президент РФ Володимир Путін пригрозив повернути бойовиків на ділянки розведення, якщо там будуть українські поліція та Нацгвардія.

Відведення ЗСУ почалося попри відсутність семиденного режиму "тиші" і регулярні обстріли бойовиків. Під час попередніх спроб розведення бойовики згодом повертались на залишені позиції.

Докладніше про розведення в Донбасі та прогнозовані наслідки цього кроку читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна Зеленського: чи можна зупинити Путіна розведенням?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі