"The Times серйозно ставиться до скарг на редакційний вміст. Ми прагнемо дотримуватися правил і положень незалежних стандартів преси "IPSO", - зазначили у виданні у відповідь на зауваження щодо номеру, в якому була розміщена стаття із містами чемпіонату світу з футболу-2018, а Крим був у складі Росії.
"Карта в додатку до Кубка світу нашого суботнього випуску помилково показала Крим як частину Росії. Більшість країн (у тому числі Велика Британія) відмовляються визнати приєднання Криму до Росії в 2014 році і засудили її як таку, що суперечить міжнародному праву. Просимо вибачення за помилку", - додали в редакції.
У відповідь українське посольство у Британії прокоментувало вибачення The Times доволі дружелюбно.
"Кожен може зробити помилку. Важливо визнати її і правильно виправити. Ми це цінуємо!", - зауважили у відомстві.
.@thetimes Everyone can make a mistake. What is crucial - to acknowledge them and correct timely. We do appreciate! #CrimeaIsUkraine pic.twitter.com/BiMvryRmFg
- Ukraine's Emb. to UK (@UkrEmbLondon) 11 червня 2018 р.
Нагадаємо, раніше міністерство культури Франції опублікувало на офіційному сайті відомства інтерактивну мапу, присвячену міжнародної акції "Ніч музеїв-2018" з адресами та описами музеїв. На ній окупований Севастополь позначений як місто, що входить до складу РФ, а Севастопольський художній музей імені М. Крошицького "прописаний" за "російською адресою". Щоправда згодом помилка була виправлена.
Раніше у Португалії і Чехії були виявлені карти із зображеним на них "російським" Кримом. Посольства України в обох країнах звернулися до компетентних органів, роз'яснивши їм українську та міжнародну позицію у питанні анексованого РФ півострова: Крим є неподільною частиною суверенної держави Україна, і повинен зображатися відповідним чином.