Члени експертної комісії ухвалили встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 24 тестовим балам, з математики – 11 тестових балів, з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 14 тестових балів.
З української мови і літератури пороговий бал "склав/не склав" подолали 92% учасників ЗНО від загальної кількості осіб, що взяли участь у тестуванні з цього предмета, з математики поріг "склав/не склав" подолали 84% осіб, з англійської мови – 85% учасників тестування з цього предмета, з німецької мови поріг подолали 77% учасників тестування, з французької та іспанської мов поріг подолали 79% і 78 % учасників тестування відповідно.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках 15 червня. Також цього ж дня в розділі "Керівникам навчальних закладів" будуть розміщені відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Як свідчать дані опитування ГО "ОПОРА" та фонду "Демократичні ініціативи", проведеного в травні 2016 року, системі ЗНО довіряють 90% учасників тестування. На думку переважної більшості учасників тестування (58%), ЗНО повинно залишатися основним критерієм для вступу у вузи, тоді як 26% висловилися в підтримку ідеї повернення до старої системи іспитів у вузи. 16% – не змогли відповісти на це питання.
Детальніше про систему ЗНО в Україні читайте в статті Оксани Онищенко "Ми робимо кілька "чорних пакетів", у кожному з яких - варіант тесту" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".