Світовий конгрес українців має намір домагатися відключення Росії від SWIFT

Поділитися
Світовий конгрес українців має намір домагатися відключення Росії від SWIFT Голова Світового конгресу українців запропонував видключити Росію від SWIFT © Сайт РНБО
Організація буде вживати всі можливі заходи для посилення санкцій проти Кремля.

Світовий конгрес українців має намір домагатися відключення Росії від міжнародної міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів SWIFT, повідомив голова організації Євген Чолій.

"Хочу вас запевнити, що ми будемо далі робити всі можливі заходи, щоб санкції були більш жорсткими, включно з виключенням в Російській Федерації системи SWIFT", - сказав він в ході зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Києві.

Голова СКУ відзначив, що організація має намір сприяти прийняттю США рішення про надання Україні летального озброєння.

Раніше повідомлялося про те, що глобальна компанія – правовласник програмного забезпечення для роботи з SWIFT Finastra – відмовилася працювати з російськими санкціними банками. Мова йде про "Російський національний комерційний банк" (РНКБ), що працює в аннексированном Криму, і "Темпбанк", в який введена тимчасова адміністрація. Finastra, бізнес якої багато в чому сконцентрований в США і Канаді, повідомила свого російського дистрибутора "Финнет" про те, що припиняє працювати з цими банками з 31 серпня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі