Стабілізаційні відключення: як зменшити навантаження на мережу

Поділитися
Стабілізаційні відключення: як зменшити навантаження на мережу © Суспільне Львів
П’ять простих правил допоможуть змінити ситуацію

Росія завдає ракетні удари по об’єктам критичної інфраструктури, тому в Україні запроваджено стабілізаційні відключення електроенергії.

У ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють, що часто при відновленні електропостачання після стабілізаційних відключень всі споживачі відразу вмикають потужні електроприлади. Це спричиняє  ріст навантаження та аварії на електромережах, і як наслідок мешканці повторно залишаються без світла.

Вони дали п’ять порад стосовно поведінки до та після стабілізаційного відключення, які допоможуть уникнути перевантаження мережі.

Відключіть енергоємні прилади

Коли світло вимкнулось,  відключіть від мережі всі енергоємні прилади: пральні машини, чайники, бойлери, електроопалення, електроплити. А також обов’язково вимкніть світло в приміщеннях, де в цей час не перебувають люди.

Не вмикайте все одночасно

Після того, як з’явилось світло, не включайте одночасно всі енергоємні прилади. Якщо у вас вдома декілька енергоємних приладів, обмежтесь включенням в мережу одного приладу, а інший включіть в інший період часу, обов’язково відключивши попередній.

Користуйтеся таймерами

Енергоємні прилади, які мають таймери включення, запрограмуйте на роботу в нічний час з 00.00 до 06.00 ранку.

Не вмикайте електродвигуни одразу

Споживачам, які мають в користуванні електродвигуни та помпові станції, слід  їх відключати від мережі (електродвигуни дають надзвичайно високе навантаження на електромережі під час свого пуску). Включайте їх в мережу за 20-30 хвилин після появи електроенергії.

Відмовтесь від додаткового освітлення

Це стосується бізнес-клієнтів. Їм зараз слід відмовитись від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

ДТЕК Київські регіональні електромережі
ДТЕК Київські регіональні електромережі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі