США і Великобританія підтримують зусилля України щодо повного припинення вогню

Поділитися
США і Великобританія підтримують зусилля України щодо повного припинення вогню
В посольстві США в Києві також впевнені, що дотримання режиму припинення вогню дасть перепочинок цивільним громадам.

США підтримують рішучі зусилля України щодо повного припинення вогню, про що посольство США в Києві повідомило на своїй сторінці в Facebook.

"Україна, ми сподіваємося, що реальний стан справ на місцях буде повністю відображати припинення вогню, передбачене Мінськими угодами, в той час як додаткові заходи щодо посилення припинення вогню, узгоджені Тристоронньої контактною групою, вступають у дію 27 липня", — написано в повідомленні.

У той же час посол Великобританії в Україні Мелінда Сімонс висловила сподівання, що Росія виконає домовленості щодо повного перемир'я в Донбасі. Про це вона написала на своїй сторінці в Твіттері.

Дотримання режиму припинення вогню дасть перепочинок мирним громадянам, Які постраждали від насильства, що триває більше шести років, і відкриє шлях до повного і всебічне врегулювання створеного Росією конфлікту на сході України ".

"Приємно бачити домовленість на рівні ТКГ щодо додаткових заходів для перемир'я. Дуже сподіваюся, що вони будуть втілені, і мирні жителі на Донбасі побачать стійке зменшення насильства", — йдеться в повідомленні.

"РФ повинна виконати свої зобов'язання, зокрема, через свій вплив на збройні формування, які вона підтримує ", — написала Сімонс.

Нагадаємо, з 00:01 понеділка, 27 липня, в районі проведення операції Об'єднаних сил почало діяти повне і всеосяжне припинення вогню, узгоджена учасниками Тристоронньої контактної групи минулого тижня.

Заходи передбачають заборона на наступальні та розвідувально-диверсійні дії, застосування безпілотників, ведення снайперського вогню та інше.

Командування Об'єднаних сил запевнило, що ВСУ будуть дотримуватися режиму тиші, але також будуть готові протидіяти озброєним провокацій противника. Для цих цілей Генштаб сформував додаткові резерви. Для спостереження за режимом припинення вогню на першу лінію оборони командування відправило офіцерів.

Начальник Гнештаба Руслан Хомчак закликав українців не піддаватися на "гібридні провокації" не сприяти поширенню "контрольованої паніки".   

А в Міністерстві оборони заявили, що українські військовослужбовці будуть діяти в зоні ООС "у відповідності з світовими миротворчими практиками".

В посольстві США в Києві також впевнені, що дотримання режиму припинення вогню дасть перепочинок цивільним громадам, які постраждали від насильства, що триває більше шести років, і відкриє шлях до повного і всебічного врегулювання створеного Росією конфлікту на сході України.

Як повідомлялося, 22 липня учасники Тристоронньої контактної групи погодили черговий режим повного припинення вогню з 00:01 27 липня. Вжиті заходи передбачають заборона на наступальні та розвідувально-диверсійні дії, застосування безпілотників, ведення снайперського вогню та інше.

26 червня 2019 року українські підрозділи під контролем ОБСЄ були відведені від Станиці Луганської. З 29 по 31 жовтня тривало відведення ВСУ від Золотого на Луганщині, 9-11 листопада проходило розведення в районі Богданівки і Петровського на Донеччині.

Однак після відводу ВСУ вогнева активність бойовиків тільки зросла. За перші півтора місяці 2020 року супротивник майже 150 разів застосував ствольну артилерію і важкі міномети, витративши близько 1,5 тис. боєприпасів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі