Справа Гандзюк: Левіна залишили від вартою

Поділитися
Справа Гандзюк: Левіна залишили від вартою Відповідне рішення виніс Київський апеляційний суд © glavcom.ua
Чоловік перебуватиме під вартою до 24 серпня включно.

Олексія Левіна, головного підозрюваного у справі вбивства активістки Катерини Гандзюк, залишили під вартою за рішенням Київського апеляційного суду. Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

"За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 26 червня 2020 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення", - йдеться у повідомленні.

Левін буде перебувати під вартою до 24 серпня включно.

15 червня суд дозволив затримання Мангера для доставки на засідання. Незалежний експерт, якого залучили прокурори, з'ясував, що Мангера можна транспортувати в Київ у присутності лікаря. 12 червня Печерський суд Києва задовольнив клопотання прокуратури про примусовий привід Мангера для обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

11 червня прокуратура відновила досудове розслідування у справі вбивства Катерини Гандзюк щодо підозрюваних Владислава Мангера і екстрадованого з Болгарії кримінального авторитета Олексія Левіна.

Замовниками злочину батько вбитої активістки Віктор Гандзюк називав голову Херсонської облради Владислава Мангера, ексголову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та його колишнього заступника Євгена Рищука. З них трьох підозрюваним у справі проходить лише Мангер.

Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року в київській лікарні. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність і хімічні опіки 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини (сірчаної кислоти).

Докладніше про те, як удалося команді прокурорів на чолі з Віктором Трепаком зрушити з місця махину лицемірства і продажності в самих надрах кримінальної політичної та "правової" системи України? Чи заговорить Левін, щоб відчинити двері в незмінно сите й задоволене життя глави Херсонської обласної ради Владислава Мангера, висвітивши в ній найчорніші кутки? І головне – чи є в держави воля на якісне продовження розслідування та справедливий суд? Як у справі Катерини Гандзюк, так і в більш ніж 50 випадках нападів на громадських активістів по всій країні, де таким страшним чином зміцнюються злочинні феодальні клани. Читайте в матеріалі Інни Ведернікової "Справа Гандзюк. Слово надається прокурору" для ZN.UA.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі