Соціологи визначили, яким соціальним інституціям українці довіряють найбільше

Інфографіка
Поділитися
Соціологи визначили, яким соціальним інституціям українці довіряють найбільше
Президенту України зовсім та скоріше не довіряють 61,5% українців.

Найбільше українці довіряють Збройним Силам України (70%). На другому місці у рейтингу довіри до інституцій - волонтерські організації (65%). Про це свідчать результати опитування Центра Разумкова, проведеного з 5 по 9 березня 2021 року.

Зазначається, що переважна більшість українців висловлює також довіру до Церкви (64%), Державної служби з надзвичайних ситуацій (63%), Державної прикордонної служби (60%), Національної гвардії України (56%).

Голові міста (селища, села), в якому проживає респондент, довіряє 56%, добровольчим батальйонам - 55%, громадським організаціям - 53%, раді міста (селища, села), в якому проживає респондент, - 51%.

Найбільший рівень недовіри українці висловлюють стосовно російських ЗМІ (їм не довіряють 82% опитаних), державного апарату (80%), судів (судовій системі загалом) (79%).

Верховній Раді України  зовсім та скоріше не довіряють 77,5% опитаних, Уряду України - 76%, Вищому антикорупційному суду - 73%, політичним партіям - 71%, Прокуратурі - 71%,  комерційним банкам - 70%, стільки ж українців не довіряє НАБУ. 

По 69% опитаних зовсім та скоріше не довіряють Верховному та  Конституційному судам.  Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі не довіряють - 68%, Національному агентству з питань запобігання корупції - 68%, місцевим судам - 66%, Національному банку України - 60%.

Президенту України зовсім та скоріше не довіряють 61,5% українців.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 5 по 9 березня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі