Постанова суду, прийнята 8 вересня, було опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень у п'ятницю, 16 вересня.
Суд задовольнив клопотання слідчого Головного слідчого управління та за погодженням з прокурором відділу ГПУ і надав слідству тимчасовий доступ до документів та інформації, що знаходиться у розпорядженні Головного управління Пенсійного фонду України.
Доступ надано до речей і документів, які містять таємницю, що охороняється законом: копій документів за поданням звітів про страхування і сплати обов'язкових платежів ГО "Українська правда", ПП "Українська правда", ТОВ "Інтернет-Медіа", ГО "Солідарні Медіа", ТОВ "Нові Медіа", ТОВ "ІА 17 каналу" за період з 27 липня 2001 року по теперішній час .
Згідно з рішенням суду, слідчі зможуть ознайомитися з інформацією про співробітників перерахованих вище організацій, включаючи їх паспортні дані, ідентифікаційний код, період роботи, займану посаду тощо.
Журналіст Павло Шеремет загинув рано вранці в середу, 20 липня, в результаті підриву автомобіля. Вибух стався о 7:45 ранку, коли журналіст виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.
Свідками вибуху виявилися журналісти "17 каналу", які пояснили свою присутність на місці злочину випадковістю.
Слідство розглядає кілька основних версії причин вбивства журналіста Павла Шеремета – професійні відносини, особиста неприязнь і "російський слід". Крім того, є версії, що справжньою метою замаху міг бути не Шеремет, а керівник інтернет-видання "Українська правда" Олена Притула, якій належав підірваний автомобіль.