Також він повідомив, що невідомі люди, які скоїли злочин, були в чорних масках і зі зброєю в руках. Однак кожен раз заявник вказував іншу адресу.
Група реагування патрульної поліції Бориспільського відділу одразу виїхала у вказане село. В дорозі поліцейські продовжували по мобільному телефону спілкуватися з хлопчиком, який детально описав місцевість, де він зараз знаходиться.
Саме таким чином співробітникам поліції вдалося визначити місце проживання школяра. Там він зізнався, що таким чином просто захотів пожартувати, оскільки з бабусею вдома йому було нудно.
За недитячі витівки малолітнього сина відповість його мати, яка в той час була в столиці на роботі. Стосовно жінки працівники поліції склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Купап. Ювенальні поліцейські провели бесіду з хлопчиком, щоб надалі таких "розваг" він більше не придумував.
УВерховній Раді України відбулися комітетські слухання на тему законодавчого забезпечення розвитку дошкільної освіти. Однією з винесених проблем на обговорення стало питання доступності та розвитку мережі дитячих садків. Про це пише у своїй статті для ZN.UA аналітик CEDOS Ірина Когут.
Зазначається, що останніми роками черга в дитячі садочки помітно скоротилася, однак проблема охоплення нікуди не поділася.
За словами авторки матеріалу, сьогодні особливо болісною така проблема є для сільських територій.
"2019 року в майже 15 тисячах дитсадків навчалося 1,3 мільйона дітей, і 76% їх мешкають у містах. У селах лише трохи більше половини дітей віком 3-5 років відвідують дитсадки, а якщо подивитися на дітей віком від 1 до 6 років - серед них дошкільнят усього 41%", - зазначає Когут.
Повідомляється, що на слуханнях комітетів ішлося про державну підтримку розвитку мережі дитсадків та - як варіант - організацію підвезення дітей.
Що саме хочуть змінити у сфері української дошкільної освіти - читайте в статті Ірини Когут "Дитячий садок!.." для ZN.UA.