Ще один облгаз Фірташа перейшов під контроль “Нафтогазу”

Поділитися
Ще один облгаз Фірташа перейшов під контроль “Нафтогазу”
Для мешканців Закарпаття тарифи та особові рахунки залишаються незмінними.

Акціонерне товариство “Закарпатгаз” перейшло під контроль держави, воно буде працювати у складі НАК “Нафтогаз України”. Це 19-те газорозподільне підприємство, яке перейшло в управління держави з початку року, повідомило Міненерго у Facebook.

Зазначається, що у листопаді  2022 року Уряд ухвалив рішення про переукладення договорів експлуатації газових мереж, які перебувають у державній власності. Це запустило процес повернення державного майна.

“Повернення державі контролю над газорозподільними мережами – питання національної безпеки. Держава має забезпечити громадянам безперебійне газопостачання, особливо під час війни, коли виклики посилюються. До того ж процес повернення мереж в управління держави дає старт розв’язанню проблем, що виникли після приватизації облгазів, яка відбулася понад 10 років тому”, – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Як зауважили у міністерстві, компанія обслуговує у Закарпатській області 278 тисяч домогосподарств, а також понад 4 тисячі юридичних осіб.

Водночас у “Нафтогазі” повідомили, що “для мешканців Закарпаття тарифи, особові рахунки та реквізити для оплати залишаються незмінними”. 

Нагадаємо, 25 травня 2022 року Державне бюро розслідувань передало до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) 26 регіональних операторів газорозподільних систем. Більшість із них — облгази, які працювали під брендом компанії РГК, яку пов'язують із Фірташем.

Зокрема уже під контроль Групи Нафтогаз перейшли «Київоблгаз», «Житомиргаз» і «Львівгаз», «Сумигаз», «Вінницягаз» і «Дніпропетровськгаз». Послуги населенню надають новоутворені філії управляючої компанії.

Як працювала «Злочинна «газова» організація Дмитра Фірташа», чому події у цій справі так прискорилися та який вона матиме вплив у майбутньому читайте у статті  Олександра Лємєнова.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі