Російські окупанти внаслідок штурму досягли часткового успіху в районі Лисичанського нафтопереробного заводу та наразі утримують північно-західну й південно-східну частини підприємства. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.
Крім цього, ворог проводив штурм у районах північно-східної частини Лисичанського НПЗ, села Тополівка й північної частини селищ Вовчоярівка та Малорязанцеве, що розташовані на захід від Лисичанська. Там росіяни досягли часткового успіху.
Військові РФ обстрілюють українські позиції і в районі самого Лисичанська, а також тримають під вогневим контролем ділянку шляху Тополівка – Лисичанськ.
Однак, нашим захисникам вдалося зупинити наступ окупантів у напрямку Лоскутівка – Лисичанський желатиновий завод, де росіянам довелося відійти.
Також ЗСУ з успіхом дали російським військам відсіч, коли ті намагалися проводити наступи й штурми в напрямках Володимирівка – Покровське, Миколаївка – Спірне, Доломітне – Вуглегірська ТЕС на бахмутському напрямку.
Там загарбники завдали ракетно-авіаційного удару в районі Соледара та обстріляли з артилерії райони Білогорівки, Покровського, Клинового й Новолуганського.
Водночас, військовослужбовці України ліквідували спробу армії РФ провести штурм у напрямку Кочубеївка – Дементіївка на харківському напрямку.
Наразі окупанти обороняють в регіоні раніше зайняті рубежі. Вони також вдарили з авіації поблизу Прудянки й Одноробівки та ракетою по Харкову, обстріляли з артилерії низку населених пунктів: Питомник, Дементіївку, Іванівку, Рубіжне, Явірське, Петрівку, Руські Тишки й Кутузівку. Проводили розвідку з використанням безпілотників “Орлан-10” біля Прудянки та Руської Лозової.
Крім того, українські захисники успішно відбили ворожий штурм на шляху Довгеньке – Мазанівка на слов’янському напрямку, змусивши росіян відійти.
Спроба окупантів провести штурм для захоплення Богородичного теж виявилася безуспішною для них.
На слов’янському напрямку підрозділи РФ продовжують перегруповуватися. Обстрілювали райони Богородичного, Краснопілля, Курульки, Вірнопілля й Червоної Поляни.
Також, за інформацією Генштабу ЗСУ, військові Росії та Білорусі розміщують комплекси радіоелектронної боротьби біля кордону з Україною.