Психологічний стан українців у 2024 році: висока тривожність та низький рівень щастя

Інфографіка
Поділитися
Психологічний стан українців у 2024 році: висока тривожність та низький рівень щастя © s05prodpresidente/pixabay.com
Попри ці дані, відчуття сенсу допомагає долати труднощі.

Пілотне дослідження рівня особистого добробуту українців, проведене в червні 2024 року за міжнародною методологією Національного статистичного управління Великої Британії (ONS), виявило значні проблеми в емоційному та психологічному стані українців. За результатами дослідження, більшість опитаних мають низький рівень щастя і задоволеності життям, а також високий рівень тривожності. Однак значна частина відчуває сенс і цінність у своїй діяльності.

Основні результати дослідження:

Задоволеність життям: 42% українців оцінюють своє життя на низькому рівні задоволення, що вказує на соціально-економічні та психологічні труднощі. Лише 25% респондентів задоволені життям на високому рівні.

Відчуття сенсу в діяльності: 62% опитаних вважають свою діяльність змістовною і цінною, хоча понад третина оцінюють її як частково вартісну.

Рівень щастя: 50% респондентів відчувають щастя на низькому або середньому рівнях, а лише 43% вказали на високий рівень щастя.

Тривожність: 43% опитаних повідомили про високий рівень тривоги, що свідчить про значну нестабільність емоційного стану.

Ці результати вказують на те, що українці відчувають значний стрес, але зберігають глибоке розуміння сенсу своєї діяльності, що може допомогти їм долати труднощі.

Також, за результатами дослідження, рівень особистого добробуту українців значно поступається показникам Великої Британії, зокрема:

  • 48% українців незадоволені життям, тоді як у Британії – лише 6%.
  • 62% українців вважають свою діяльність змістовною, порівняно з 80% у Великій Британії.
  • 43% українців відчувають щастя, тоді як у Британії цей показник складає 74%.
  • 43% українців мають високий рівень тривожності, порівняно з 25% у Великій Британії.

Ці результати підкреслюють важливість підтримки та розвитку програм, які сприяють психологічному благополуччю, соціальній згуртованості та самореалізації в Україні.

Раніше повідомлялося про те, що серед громадян України спостерігається тенденція до зниження частки тих, хто оптимістично дивиться на майбутнє нашої країни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі