Прокуратура відкрила кримінальну справу проти ректора одеського вузу

Поділитися
Прокуратура відкрила кримінальну справу проти ректора одеського вузу Михайло Звєряков не задекларував бізнес своєї дружини
Причиною розслідування стала недостовірна інформація в декларації керівника Одеського економічного університету.

Одеська місцева прокуратура почала розслідування відносно ректора Одеського економічного університету Михайла Звєрякова, який не вказав у декларації бізнес дружини.

Про це повідомляє "Центр протидії корупції" з посиланням на відповідь заступника керівника Одеської міської прокуратури №3 Юрія Реута.

"Прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження відомості про яку внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017162030000109 від 18.09.2017 про те, що ректор Одеського національного економічного університету Звєряков М. І. задекларував недостовірну інформацію, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України", - йдеться у відповіді на звернення ЦПК.

Зараз триває досудове розслідування у кримінальному провадженні. Після виконання необхідних слідчих дій буде дано правову оцінку та прийнято рішення згідно вимог законодавства, зазначають в Одеській місцевій прокуратурі.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, дружина ректора Наталія Звєрякова разом з депутатом Одеської міськради від "Опозиційного блоку" Оксаною Гончарук заснувала компанію по управлінню активами "Гіз Капітал". Внесок Звєрякової в статутний капітал фірми становив 6 мільйонів гривень.

До кінця 2016 року Звєрякова була у співзасновниках фірми, а влітку у компанії змінилися власники.

Наголошується, що депутат Гончарук у своїй декларації за 2016 рік вказала частку Звєрякової у спільній компанії, а ректор одеського університету корпоративні права власної дружини не задекларував.

Якщо вина Зверякова буде доведена, йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України підозрює службовців одеського банку "Марфін" у розкраданні 300 млн грн.

За даними слідства, чотири менеджера банку через фіктивні фірми, власниками яких були дві фізособи, які брали участь в афері, в 2016-2017 році вивели з банку близько 300 млн грн.

Шахрайська схема полягала в тому, що банк надавав кредити без застави на афілійовані підприємства з метою подальшого їх внесення в статутний капітал банку, використовуючи фіктивну процедуру докапіталізації.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі