Правоохоронці арештували майно довіреної особи Януковича на мільярд гривень

Фото
Поділитися
Він виробляє ліки у "ДНР".

Правоохоронці повідомили про підозру ексдепутату ВРУ від "Партії регіонів" та довіреній особі президента-втікача Віктора Януковича, а також трьом поплічникам. Також арештували його майно на суму понад мільярд гривень, повідомляє офіс генерального прокурора.

Зокрема, арештували рахунки, квартири у столиці, будинок та землю поблизу біля Києва, корпоративні права, а також сім люксових авто. Зазначається, що арешт діє на усі активи колишнього депутата.

Правоохоронці повідомили, що підозрюваний разом з поплічниками хотіли за законами "ДНР" створити юридичну особу в окупованій Горлівці, а також відновити там виробництво медичних препаратів, аби постачати їх окупантам. Для цього вони звʼязались з ватажками невизнаної республіки. Наразі підозрювані забезпечують ліками військові шпиталі країни-агресорки та сплачують податки до бюджету "ДНР".

Колишньому депутату та його поплічникам оголосили про підозру за статтею про фінансування та матеріальне забезпечення діяльності терористичної організації "ДНР" (ч. 3 ст. 258-5 КК України). Він виїхав з України ще до повномасштабного вторгнення РФ.

Раніше Державне бюро розслідувань повідомило про підозру ексглаві МВС часів Януковича Віктору Захарченку. У 2022 році він намагався схилити українських чиновників до зради на користь ворога.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Евгений Дасюк
16 Грудня 2024, 20:09
Ти бач. Пасажиру 5 років загрожує, за те, що не надав допомоги. Це скільки отримає Зеленський, який покинув без допомоги мешканців Енергодару, Нової Каховки, Мелітополя, Маріуполя, Бучі, Гостомеля, Бородянки, Славутича... ... ...
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Евгений Дасюк
16 Грудня 2024, 20:10
Відповіть: отримає нуль. Боневтік
Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі