"Станом на сьогодні, для лікування та реабілітації за кордон загалом було направлено 340 військовослужбовців Збройних сил України. Допомогу Збройним силам у питанні лікування та реабілітації надали 20 країн світу", - зазначив він.
Крім цього, в Україні працює 30 госпіталів ветеранів війни, у яких можуть пройти реабілітацію учасники АТО. Завдяки цьому медичну та реабілітаційну допомогу щорічно можуть отримувати близько 150 тисяч українських захисників. Наразі допомогу отримали понад 30 тисяч учасників бойових дій.
Також у країні функціонують п'ять центрів медичної реабілітації та і санаторіїв Міноборони із загальним ліжковим фондом у 1650 ліжок.
"Медична та медико-психологічна реабілітація проводиться у лікувальних та санаторно-курортних закладах Міністерства оборони України, та окрім цього, у центрах медичної реабілітації та санаторного лікування – військових санаторіях", - наголосив начальник управління Головного військово-медичного управління МОУ майор Писанко.
Зазначимо, цьогоріч у Латвії громадський фонд Latvijas atjaunosanas biedriba планує відкрити центр соціально-психологічної реабілітації українських військовослужбовців, які проходили службу в зоні проведення АТО в Донбасі. На першому етапі запуску центру до нього запросять на реабілітацію 25-30 українських воїнів, на другому – 40-45 бійців.