Понад 80% українців вважають, що потрібно продовжувати збройну боротьбу, попри обстріли РФ – опитування

Інфографіка
Поділитися
Понад 80% українців вважають, що  потрібно продовжувати збройну боротьбу, попри обстріли РФ – опитування © Сергій Нужненко / Радіо Свобода
Лише 10% опитуваних  зазначили, що потрібно перейти до переговорів для якнайшвидшого припинення обстрілів.

В Україні 86% опитаних громадян вважають, що потрібно продовжувати збройну боротьбу, навіть, якщо РФ продовжить обстрілювати українські міста, свідчать  результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології  21-23 жовтня 2022 року.

"Зокрема, серед них 71% повністю згодні з такою думкою (решта 16% скоріше погоджуються). Натомість лише 10% респондентів відповіли, що потрібно перейти до переговорів для якнайшвидшого припинення обстрілів, навіть якщо доведеться піти на поступки РФ", - йдеться в повідомленні.

КМІС

 Із Заходу на Схід зростає частка тих, хто готовий до поступок, але у всіх регіонах більшість українців вважає, що потрібно продовжувати збройний опір.

КМІС

Навіть  у східних областях України 69% опитаних дотримуються такої думки  люди, які проживають у Харківській і Донецькій областях та зазнають постійних обстрілів).

КМІС

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням). Опитано 1000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим) у віці 18 років і старше. До вибірки не включалися жителі окупованих територій України до 24 лютого 2022 року,  а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого 2022 року.

Масовані атаки ракетами та безпілотниками, які Росія посилено завдає по українських містах та критичній інфраструктурі, принесуть українцям серйозні гуманітарні проблеми, але не підірвуть волю до перемоги і не переламають ситуацію на фронті. Такі висновки американського Інституту вивчення війни (ISW).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі