Понад 40% опитаних українців хотіли б народитися не в Україні

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Майже половина українців хотіли б з'явитися на світ у США, Канаді, Швейцарії, Німеччині та Росії.

Серед опитаних мешканців 15 країн світу найбільше хотіли б народитися в іншій країні українці – 42%. Також вважають, що життя було б щасливим, якби можна було вибрати іншу країну народження, бразильці (41%) і південноафриканці (36%).

Такої ж думки дотримуються 34% опитаних угорців, 28% італійців, 14% китайців та по 12% індусів, росіян, австралійців. При цьому ніхто з опитаних американців або фінів не обрали б іншу батьківщину. У своїх країнах, як показало опитування, вони незадоволені багато чим, але кидати їх не хочуть.

Серед п'яти країн, де майже половина українців хотіли б з'явитися на світ пріоритетними є США, Канада, Швейцарія, Німеччина і Росія. Згідно з опитуванням, ніхто із громадян інших 14 країн не хотів би народитися в Україні.

"Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", за словами авторів, охопило репрезентативною вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи у 15 країнах у травні–червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард - дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. "Щастя зараз" є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Детальніше про результати дослідження читайте у матеріалі Юлії Мостової "Зробіть нас щасливими!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі