"Якщо у нас в ході демобілізації звільняється зараз 45 тис. Особового складу, то зараз, навіть якщо буде необхідність мобілізації, ця цифра може бути 10-12 тис. тобто в рази менше, ніж було раніше. Це все завдяки тому, що було прийнято правильне рішення про збільшення грошової допомоги", - сказав Полторак.
Він також повідомив, що завдяки збільшенню кількості контрактників, Україна в перспективі може відмовитися від мобілізації.
"Рішення про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців дає нам оптимізм, що з часом ми взагалі відмовимося від мобілізації, якщо не буде активних бойових дій", - сказав він.
Генеральний штаб Збройних сил України анонсував проведення сьомої хвилі мобілізації.
Раніше у Генштабі підтвердили проведення сьомої хвилі мобілізації в ЗСУ. Перед цим ЗМІ поширили інформацію, що рішення про проведення сьомої хвилі часткової мобілізації в ЗСУ практично прийняте. Однак пізніше міністр оборони заявив, що в Україні поки немає необхідності оголошувати сьому хвилю часткової мобілізації.
Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак 30 листопада заявив, що підстав для оголошення наступної хвилі мобілізації в Україні поки що немає.
20 листопада начальник головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Ігор Воронченко заявив, що чергова хвиля мобілізації у ЗСУ може початися вже в лютому-березні 2016 року."Швидше за все в лютому-березні", - сказав він.
Раніше в Генштабі ЗСУ допускали оголошення сьомої хвилі мобілізації на початку наступного року.
3 листопада український парламент посилив захист прав мобілізованих у відносинах з роботодавцями.