Поліція має достатньо можливостей для забезпечення порядку у місцях розведення військ – Троян

Поділитися
Поліція має достатньо можливостей для забезпечення порядку у місцях розведення військ – Троян Троян заявив, що в МВС "все є і всього вистачає"
Також заступник міністра зазначив, що у поліції є плани реагування практично на будь-який випадок.

Міністерство внутрішніх справ володіє всіма силами і можливостями, щоб забезпечити порядок у населених пунктах, яких торкнеться розведення військ, заявив заступник голови Національної поліції Вадим Троян в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"У Міністерства внутрішніх справ, повірте, вистачить можливості і сил на забезпечення порядку. У нас вистачить. За нашими розрахунками, всього вистачає", – заявив Троян, коли його запитали, що МВС стане робити, коли таких населених пунктів буде не два, а, приміром, 32.

Також заступник міністра зазначив, що у поліції є плани реагування практично на будь-який випадок.

"У нас тут знаходяться посилені патрулі, мобільні групи, Нацгвардія, ще є групи швидкого реагування, і на будь-який виклик приїжджає слідчо-оперативна група. Також у нас працює відділ поліції, який відкрито у центрі самого Золотого. У Катеринівці така ж ситуація: є патрулі, і ми працюємо кожен день, я звідси не виходжу". – додав він.

Уранці 29 жовтня голова МЗС Вадим Пристайко повідомив про початок розведення сил і засобів поблизу Золотого на Луганщині. У штабі ООС цю інформацію спочатку спростовували, але згодом підтвердили, що розведення військ почалося о 12:00 та уточнили, що воно триватиме три доби.

Розведення в Золотому, Станиці Луганській (Луганська область) та Петрівському (Донецька область) неодноразово узгоджувалося в Мінську, але зривалося під час спроби реалізації. Влітку цього року війська розвели в районі Станиці Луганської, після чого на засіданні 1 жовтня Тристороння контактна група погодила розведення ще на двох ділянках на лінії зіткнення в Донбасі.

Відведення українських військ від лінії розмежування є однією з умов Кремля для проведення саміту в "Нормандському форматі". При цьому гарантувати дзеркальне відведення окупаційних військ у Кремлі відмовилися.

Проти відведення українських військових виступили ветерани та добровольці російсько-української війни, а також мирні жителі прифронтових населених пунктів. Перші вважають розведення капітуляцією у війні з Росією, другі побоюються розправи бойовиків після відходу українських військових зі своїх позицій.

Та президент Володимир Зеленський особисто гарантував безпеку жителям "сірої зони" після відведення українських військових на позиції 2016 року. А голова Верховної Ради Дмитро Разумков поклав відповідальність за їх безпеку на поліцію і Національну гвардію, які разом із прикордонниками залишаться там після розведення.

Докладніше про реалізацію плану Зеленського щодо розведення військ в Донбасі та його наслідки читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна Зеленського: чи можна зупинити Путіна розведенням?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі