Підписання договорів у «Центрі комунального сервісу»: як це зробити дистанційно

Поділитися
Підписання договорів у «Центрі комунального сервісу»: як це зробити дистанційно © freepik/shurkin-son
Кияни можуть підписати документи за допомогою е-підпису.

Попри війну, українці мають своєчасно здійснювати оплату комунальних послуг. У Києві «Центр комунального сервісу» (ЦКС) розширив перелік дистанційних послуг і запроваджують у районних сервісних центрах електронний підпис. У КМДА розповіли, як киянам оформлювати договірні відносини з виконавцями житлово-комунальних послуг дистанційно.

Які документи можна підписати електронним підписом

У ЦКС пояснили, що кияни з 25 березня можуть підписати договори про надання послуг і договори реструктуризації за допомогою електронного підпису.

«Це дозволяє споживачам вирішити питання без необхідності відвідування сервісних центрів або взагалі перебуваючи за межами України. У ЦКС документ підписується фахівцем за допомогою електронного підпису», – йдеться у повідомленні.

Як підписати документи з ЦКС дистанційно

У Києві побутові споживачі, які мають персональний електронний підпис та бажають дистанційно оформити відносин з ЦКС, можуть:

  • звернутися до ЦКС через дистанційні канали зв’язку (Facebook, Skype, Telegram);
  • надіслати заяву, фото/скан-копії документів (шаблон заяви та перелік необхідних документів, надасть фахівець сервісного центру). Після перевірки комплекту документів та узгодження деталей (наприклад, щодо відкриття нового особового рахунку, перевірки інформації про квартирні лічильники, обговорення строку та суми обов’язкового платежу в разі укладення договору реструктуризації) фахівець сервісного центру готує проєкт договору та надсилає його споживачу;
  • підписати договір за допомогою електронного підпису (можна використовувати один із державних безкоштовних сервісів для накладення ЕЦП), зберегти підписаний документ та відправити його фахівцю сервісного центру разом із файлом, що підтверджує підписання документа;
  • отримати договір, підписаний фахівцем сервісного центру за допомогою електронного підпису;
  • за бажанням перевірити підпис фахівця сервісного центру – за допомогою сервісів, вказаних у п.3.

Також побутові споживачі можуть ознайомитися з переліком документів, необхідних для укладення договору на послуги або договору реструктуризації заборгованості, можна також на сайті ЦКС у рубриці «Часті питання», розділ – «Боржникам» за посиланням.

Раніше ми писали, що загрожує споживачам, які мають борги за комунальні послуги.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі