"Новий формат дає нам можливість вибудувати вертикаль управління всіх структур, які беруть участь у ній, та підвищити ефективність наших дій. Закон України "Про національну безпеку" відображає всі наші раніше прийняті плани оборонного планування та положення Стратегічного оборонного бюлетеня. З його остаточним прийняттям у Збройних силах України будуть запущені певні процеси", - зазначив він під час робочої зустрічі з міністром національної оборони Литви Раймундасом Кароблісом.
При цьому, за словами Полторака, політико-дипломатичний спосіб врегулювання конфлікту в Донбасі залишається пріоритетним. Одним з варіантів такого врегулювання є введення миротворчої місії ООН.
"У будь-яких переговорах повинен бути аргумент. Нашим аргументом є сильна професійна армія. Зараз ми проводимо серйозну роботу з розбудови нашої інфраструктури, розвитку навчальних центрів відповідно до стандартів НАТО", - наголосив міністр оборони.
Своєю чергою його литовський колега привітав реформи у Збройних силах України та наголосив на важливості прийняття закону "Про національну безпеку".
"Я цілком задоволений станом нашого двостороннього співробітництва та вражений вашими реформами. Ви на вірному шляху. Ми бачимо гарний результат вашої роботи, простежується прогрес в реформуванні, зокрема розвиток старшинсько-сержантського корпусу, створення Сил спеціальних операцій, робота зі створення військової поліції тощо", - цитує Каробліса "Урядовий портал".
Нагадаємо, 20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".
16 березня Порошенко призначив генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувачем Об'єднаних сил.
Президент Порошенко заявив про те, що антитерористичну операцію на сході України переформатують в Операцію Об'єднаних сил не пізніше 30 квітня 2018 року.